SASS airēšanas nodaļas labākie rezultāti Pasaules, Eiropas čempionātos un Olimpiskajās spēlēs

2011.g. Pasaules čempionāts U-23 Amsterdama (Nīderlande)

  Dairis Adamaitis
  Lauris Šīre                         2x 1.v.

 Edgars Boitmanis
 Voldemārs Ļaudāms           4x 6.v.

 Eiropas junioru čempionāts Krušvice (Polija)
  Laura Zilvere
  Zane Putniņa                   2x 4.v.

 Agnese Kalniņa 
 Ērika Blumberga                4x 4.v.

 Mārtiņš Mārcis Putniņš
 Aivis Vilička
 Rūdolfs Rumba
 Mārtiņš Kāpostiņš             4x 4.v.

 

2010.g. Pasaules čempionāts U-23 Bresta (Baltkrievija)

 Dairis Adamaitis
 Lauris Šīre                          2x 1.v. 

 

2009.g. Pasaules čempionāts U-23 Račice (Čehija)  

 Dairis Adamaitis               1x 10.v.

 Lauris Šīre
 Uldis Odiņš                      2x 11.v.

 Edgars Boitmanis              4x 7.v.

 

2008.g. Pasaules čempionāts U-23 Brandenburga (Vācija)

 Lauris Šīre
 Uldis Odiņš                     2x 9.v.

 Dairis Adamaitis               1x 10.v.

 Pasaules junioru čempionāts Ottenshaima (Austrija)

 Edgars Boitmanis
 Mārtiņš Pučkurs
 Voldemārs Ļaudāms
 Pēteris Bušs                   4x 6.v.

 

2007.g. Eiropas čempionāts Poznaņa (Polija) 

Kristaps Bokums               2x 10.v.


 Pasaules čempionāts U-23 Glāzgova (Skotija)

 Ligita Kaviere
 Santa Zvilna                    2x 7.v.

 
 Pasaules junioru čempionāts Pekina (Ķīna)

 Lauris Šīre
 Dairis Adamaitis
 Uldis Odiņš
 Mārtiņš Pēterfelds             4x 3.v.

 

2006.g.Pasaules čempionāts U-23 Hāzenvinkele (Beļģija)

 Kristaps Bokums              1x 4.v.

 Jānis Rimša
 Ģirts Atslēga
 Andis Balodis                  4x 10.v.

 Mārtiņš Slimbahs
 Jānis Skujenieks
 Aldis Salzemnieks
 Edgars Jurjāns                 4- 10.v.

 Ligita Kaviere
 Santa Zvilna                   2x 11.v.

 Pasaules junioru čempionāts Amsterdama (Nīderlande) 

 Ilze Leoke                       1x 6.v.

 

2005.g.Pasaules čempionāts U-23 Amsterdama (Nīderlande)

 Kristaps Bokums               1x 3.v.

 Ligita Kaviere
 Līga Liepa                       2x 7.v.

 

2004.g. Pasaules regate U-23 Poznaņa (Polija)

 Kristaps Bokums               1x 1.v.

 Ligita Kaviere
 Līga Liepa                       2x 4.v.

 Jānis Andiņš
 Ģirts Atslēga                   2x 5.v.

 Raivis Bērziņš
 Jānis Rimša
 Dmitrijs Žuravļova
 Andis Balodis                  4x 5.v.

 Artūrs Kalniņš
 Kaspars Miķelsons             2- 8.v.

 Ieva Šemeta                   1x 10.v.

 
 Pasaules junioru čempionāts Banjoles (Spānija)

Mārtiņš Slimbahs
Jānis Skujenieks                2- 3.v.

 

2003.g. Pasaules čempionāts Milāna (Itālija)

 Kristiāna Rode                     1x 11.v.

 Pasaules regate U-23 Belgrada (Dienvidslāvija)

 Zane Pujiņa
 Ligita Kaviere
 Ieva Šemeta
 Lāsma Murāne                 4x 3.v.

 Irina Zenovjeva              2x 5.v.

 Jānis Andiņš                   2x 8.v.

 Kristaps Bokums             1x 10.v.

 

 Pasaules junioru čempionāts Atēnas (Grieķija)

 Raivis Bērziņš
 Jānis Rimša
 Dmitrijs Žuravļova
 Andis Balodis                    4x 1.v.

 Ģirts Atslēga                     1x 3.v.

 Ligita Kaviere
 Līga Liepa                      2x 7.v.

 

2002.g. Pasaules regate U-23 Dženova (Itālija)

Irina Zenovjeva               2x 4.v.

 Artūrs Zirnis
 Reinis Laguns
 Lauris Štāls
 Jānis Aizpurs                     4- 9.v.
 
 Pasaules junioru čempionāts Trakai (Lietuva)

 Zane Pujiņa
 Ligita Kaviere                   2x 1.v.

 Ieva Šemeta                    1x 2.v.

 Līga Liepa
 Lāsma Murāne                4x 6.v.

 

2001.g. Pasaules regate U-23 Linca (Austrija)

Kristiāna Rode                   1x 2.v.

 Irina Zenovjeva
 Iveta Alksne                   2x 4.v.


 Pasaules junioru čempionāts Duisburga (Vācija)

 Reinis Laguns                  1x 11.v.

 Ieva Šemeta                   1x 7.v.

 Zane Pujiņa
 Ligita Kaviere                  2x 5.v.

 

2000.g. Nāciju kauss Kopenhāgena (Dānija)

 Kristiāna Rode                1x 4.v.
 
 Irina Zenovjeva
 Dace Āzena                   2x 7.v.

 Pasaules junioru čempionāts Zagreba (Horvātija)

 Iveta Alksne                  2x 5.v.

 

1999.g. Pasaules čempionāts San-Katarina (Kanāda)

 Andris Reinholds              1x 10.v.

 Nāciju kauss Hamburga (Vācija)

Kristiāna Rode                 1x 6.v.

 

1998.g. Pasaules čempionāts Ķelne (Vācija)

Andris Reinholds v             1x 9.v.

 Pasaules junioru čempionāts Ottensheima (Austrija)

 Kristiāna Rode
 Agnese Belicka                2x 4.v.

 

1997.g. Pasaules čempionāts Aiguebelette (Francija)

 Liene Lutere
 Liene Sastapa                 2x 8.v.

 Sanita Ozoliņa                 1x 12.v.

 Andris Reinholds               1x 7.v.
 

 Pasaules junioru čempionāts Hazevinkela (Beļģija)

Kristiana Kaktiņa              1x 10.v.

 Kristiāna Rode
 Agnese Belicka               2x 10.v.

 

1996.g. Olimpiskās spēles Atlanta (ASV)

 Sanita Ozoliņa
 Liene Lutere                   2x 11.v.

 Andris Reinholds              2x 9.v.

 Pasaules junioru čempionāts Glasgova (Skotija)

 Kristiana Kaktiņa              1x 4.v.

 Linda Čikule
 Aija Brokāne                   2x 12.v.

 

1995.g. Nāciju kauss Groningena (Nīderlande)

 Sanita Ozoliņa
 Liene Lutere                     2x 2.v.

 
 Pasaules čempionāts Tampere (Somija)

 Sanita Ozoliņa
 Liene Lutere                  2x 8.v. 

 Andris Reinholds             2x 9.v.

 

 1994.g. Nāciju kauss Parīze (Francija)

 Ieva Beinaroviča
 Sanita Ozoliņa  
 Vineta Lidere
 Diāna Vītola                    4- 4.v.

 

1993.g. Pasaules junioru čempionāts  Arungena (Norvēģija)

 Ieva Beinaroviča
 Sanita Ozoliņa
 Diāna Vītola
 Kristīne Klimasa
 Ineta Vilka
 Baiba Prūse
 Baiba Bitmane
 Evita Jaunbauere
 St. Ingrīda Pavlovska       8+ 3.v.

 

1992.g. Pasaules junioru čempionāts   Monreāla (Kanāda)

 Ieva Beinaroviča
 Sanita Ozoliņa
 Diāna Vītola
 Elīna Kuzņecova
 Ineta Vilka
 Baiba Prūse
 Vineta Lidere
 Evita Jaunbauere
 St. Ingrīda Pavlovska        8+ 4.v. 

 

1991.g. Pasaules junioru čempionāts  Banjoles (Spānija)

 Ieva Beinaroviča
 Sanita Ozoliņa
 Diāna Vītola
 Kristīne Klimasa
 Ineta Vilka
 Baiba Prūse                       8+ 3.v 

 




Specializētā airēšanas sporta skola


Vikingu iela 6
Jūrmala, Latvija
LV-2010, +371 6775 1910
andzelika.krumina@msg.edu.lv sass@msg.edu.lv

<< Septembris 2017 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

 

 


Visas ziņas