Baltijas jūras valstu kauss junioriem
Apskatīt komentārus (0)


30.09.2012


Baltijas jūras valstu kauss junioriem.

 Šogad Baltijas jūras valstu kausā junioriem Latviju pārstāvēja 7 sportisti (4 komandas) – 6 no MSĢ un 1 no SASS. Aptuveni 3 nedēļas pirms paša kausa, kas notika 28.-30. septembrī Krušvicā (Polijā), visi airētāji, kuri kā iespējamie kausa dalībnieki bija pieteikušies kvalifikācijai, sacentās savā starpā. Kvalifikācijas sacensībās visi pieteiktie atbilstošās vecuma grupas sportisti sacentās pašu izvēlētajās laivu klasēs. Tā kā katru no dalībvalstīm drīkstēja pārstāvēt 1 komanda katrā laivu klasē, tad kvalificējošais noteikums bija labākā laika uzrādīšana savā laivu klasē...Protams, kausā sportisti piedalījās tajās pašās laivu klasēs, kuras pārstāvēja kvalifikācijā.

Man bija tas gods piedalīties Baltijas jūras valstu kausā junioriem kā SASS pārstāvei. Šajā rakstā, protams, pausts ir tikai mans viedoklis un skatījums, taču es centīšos būt objektīva J.

Polijā mēs (Latvijas pārstāvji) ieradāmies dienu pirms sacensību sākuma, lai varētu sagatavot laivas un iemēģināt distances ūdeņus divos nelielos treniņos uz vietas. Starp un pēc treniņiem tikām aizvesti uz kempingu, kas uz pāris dienām kļuva par mūsu mājām.

Sacensībām bija atvēlētas 2 dienas, kuru laikā katrs savā komandā (1x gadījumā arī vienatnē) veicām 1.dienā divas 2000 m distances, bet otrajā - divas 500 m distances (ieskaitot priekšbraucienus). Kā jau starptautiskās sacensībās pieklājas bija arī svinīga sacensību atklāšana ar parādi un daudzu amatpersonu uzrunām, kas no poļu valodas tika tulkotas arī angliski. Apbalvošana notika 2.dienā uzreiz pēc katra fināla A bruciena. Šogad diemžēl neviens no mūsējiem uz goda pjedestāla nenonāca L...

1.dienas vakarā visiem (neatkarīgi no iegūtajām vietām) notika ballīte J. Bija dejas (vakara „nagla”- PSY- „Gangam style”) un ēdiens, taču pats svarīgākais – laba sabiedrība. Kad mums jau bijām piekusuši no dejošanas, devāmies pie cittautiešiem papļāpāt. Tajā vakarā iepazināmies ar bariņu krievu, kas bija sajūsmināti par to , ka spējam ne tikai saprast viņu valodu, bet arī dažus vārdus pateikt krieviski... Vēlāk vēl paspējām pārmīt dažus vārdus ar norvēģiem. Norvēģi pat palūdza mums iemācīt viņiem dažus vārdus latviski... Nākamajā dienā sveicinājām visus, ar kuriem bijām runājuši iepriekšējā vakarā. Īsts internacionālas draudzības veidošanas pasākums!

Neiztikām bez veikalu apmeklējumiem, jautrības un garšīgas paēšanas (baroja labi) . Viss pasākums bija ļoti interesants. Atpakaļceļā paspējām pat „patēlot tūristus” Toruņā. Tagad trenēšos īpaši centīgi, lai varētu mēģināt ko līdzīgu izbaudīt atkārtoti... J

Autors: A.Rozenvalde
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA
Specializētā airēšanas sporta skola


Vikingu iela 6
Jūrmala, Latvija
LV-2010, +371 6775 1910
andzelika.krumina@msg.edu.lv sass@msg.edu.lv

<< Maijs 2020 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 

 


Visas ziņas